gadgets-concepts-staff-280391-lNokia E71 jest bardzo stylowym telefonem, który pozwala na szerokie wykorzystanie go nie tylko do prowadzenia rozmów, ale także do wielu innych, interesujących zajęć.

Stalowa obudowa będzie się doskonale sprawdzała w codziennym użytkowaniu, ale da także duże możliwości w przypadku bardziej ekstremalnych form wypoczynku. Nokia E71 działa na Symbianie i umożliwia korzystanie z bardzo szerokiej oferty opcji dodatkowych aplikacji, m.in. biurowych, GPS czy podstawowych multimediów. Zainstalowana pod wyświetlaczem klawiatura Qwerty jest bardzo funkcjonalna, a niezwykle cienka obudowa telefonu sprawia, iż dobrze układa się on w ręce i zmieści się nawet do najmniejszej damskiej torebki.

Inny interesujący model telefonu pochodzący od tego samego producenta to Nokia E66. Posiada ona rozsuwaną, tradycyjną klawiaturę, dzięki czemu wyświetlacz jest znacząco większy i czytelniejszy. Ponadto jest wyposażona we wszystkie niezbędne elementy dodatkowe, oferując szereg ciekawych możliwości użytkowania tego sprzętu. Co więcej, Nokia E66 ma możliwość przełączania się na tryb prywatny lub służbowy, co znacząco ułatwia podział czasu na pracę oraz czas wolny, bez konieczności wymiany aparatu telefonicznego. Jej design jest wyjątkowo elegancki. Dlatego też model ten jest szczególnie polecany osobom, które bardzo mocno cenią sobie estetykę posiadanego telefonu.

Powyższe modele telefonów znakomicie sprawdzą się w przypadku dłuższych wyjazdów, również zagranicznych, gdyż baterie, w jakie zostały wyposażone, charakteryzują się długą wytrzymałością. Dlatego też wystarczy w razie potrzeby wykupić roaming i cieszyć się z kontaktu z najbliższymi, niezależnie od tego, w jakim rejonie świata się znajdziemy i co w danym momencie będziemy robić.

Tagged with →  
Share →